snejp blog

Arachnofobia

przez , 25.wrz.2014, w Bez kategorii

Sieć pajęcza – trzykrotnie mocniejsza od stali. Postulują zastosowanie jej do szycia kamizelek kuloodpornych… Już widzę te biedne pająki, kijem poganiane, maltretowane psychicznie i zmuszane do nadprodukcji nici. Zrezygnujmy z kamizelek – debilizm się sam powystrzela i będzie spokój.

Obraz pająka w sieci, a konkretnie rysunek budowy anatomicznej omawianego stawonoga. W części głowy i tułowia – mózg, zęby jadowe, oko, żołądek, a w odwłoku – serce, jelita, układ oddechowy, wydalniczy, rozrodczy i kądziołki przędne – jednym słowem – pająk ma wszystko w dupie. Pajęczyny na pancerne szmaty nie przehandluje.

Sieć, a właściwie e-sieć, w jaką złapano już większość ludzi, nie istnieje – jest tylko wytworem masowej halucynacji wywołanej falami szkodliwymi, emitowanymi przez monitor i kabel wi-fi…

Nieoficjalizm w sieci – nowy prąd w sztuce i literaturze, polegający na zachowaniu anonimowości na fejZbuku – pozostanie incognito, np. Endżel Dupa zamiast Jana Kowalskiego. W dzisiejszych czasach wskazany, z uwagi na mnogość homo sapiens w internecie, tudzież zmasowane ataki w realu, kerfurze, czy innym gównie. Człowiek patrzy z góry na te durnowate komentarze pod kretyńskimi artykułami, jak Chrystus świebodziński na obywateli tego pięknego, średniowiecznego miasta skrzywdzonego bardziej, niż Chemnitz nazwą za czasów DDR (Karl-Marx-Stadt).

Martwe ciało, żywy umysł.


Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.

Blogroll

Kilka bardzo polecanych stron...