snejp blog

Pornorama

przez , 10.maj.2014, w Bez kategorii

Piosenka „My Słowianie” zakwalifikowana do Eurowizji – autoreklama Polaków, z której większość się cieszy (o zgrozo!), i nie dziwne jest, że opinie mamy, jakie mamy. W tym dziele (jakości z chińską porównywaną) nie ma nic o Słowianach, tam są cycki i cycki. Odmalowana jak kamienica na przyjazd cesarza, jak rzekł młody Dulski, pani śpiewająca, a raczej wyjąco-skrzecząca, daje cudowny obraz polskiej „wsi”… Jeśli zechcę obejrzeć cycki, skorzystam z tzw. redtuba – stron podobnych tematycznie co niemiara, bo przecież zapotrzebowanie duże, więc produkcja idzie pełną parą. (Jak widać, „wparowała” nawet do publicznej telewizji, z możliwością emisji o każdej godzinie.)


2 Comments for this entry

  • sos_pies

    Podzielam Twoje zdanie. Ale jak widać Polacy w wyborze piosenki reprezentującej nas nie są najlepsi. Moim zdaniem piosenka, która ma być naszą wizytówką powinna być z przesłaniem, pokazująca nasze prawdziwe oblicze. Może być coś w stylu disco, dla rozruszania. Ale jak dla mnie pasowałaby np. Lipka zespołu Rokiczanka. Spokojna, przyjemna, powiązana z naszą historią. Taka prosta. O nas.

  • ~ata

    Piosenka z przesłaniem wygrała! Polska piszczełka nie podobała mi się, jednak wolę cyce oglądać niż panią z brodą(chociaż make ap oczu miał zajebis..).

Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.

Blogroll

Kilka bardzo polecanych stron...